ثبت نام کارآموزان و بازآموزان دامپزشکی

دانشجویان عزیز و بازآموزان محترم مقاطع رشته دامپزشکی

این مرکز آمادگی دارد تا دوره های کارآموزی دانشجویان و همچنین دوره بازآموزی و کسب مهارت برای فارغ التحصیلان علاقمند به گرایش طیور را برگزار نماید.
برای این منظور می بایست از طریق صفحه خرید طرح ویژه در این وبسایت در قسمت عضویت کارآموزان و بازآموزان اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه مربوطه نمائید (توجه داشته باشید که این هزینه با توجه به نیازهای آموزشی شرکت کنندگان و مدت زمان مورد نیاز دریافت می گردد). مدت زمان این دوره یک ماه بوده و درصورت تمایل شما و خالی بودن ظرفیت مرکز قابل تمدید خواهد بود.
کارآموزی
با توجه به تعداد بالای درخواستها و محدودیت های فیزیکی و پرسنلی موجود، این مرکز در ایام تابستان فقط می تواند پذیرای آن دسته از دانشجویانی باشد، که به صورت رسمی و از سوی شبکه دامپزشکی شهرستان یا دانشگاه محل تحصیل، معرفی می شوند.
در سایر فصول سال غیر از تابستان، دانشجویان ممتاز و علاقمند می توانند با هماهنگی قبلی با مسؤول مرکز از خدمات آموزشی استفاده نمایند. بدیهی است که پذیرش دانشجویان به صورت رقابتی بوده و حتماً نیاز به معرفی نامه از سوی واحد آموزش دانشگاه محل تحصیل خواهد داشت.
کلیه خدمات آموزشی ما برای دانشجویان برگزیده ( با ارائه گواهی مربوطه ) شامل ۲۰٪ تخفیف خواهد بود.
دانشجویان علاقمند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک دامپزشکی وتیکال تماس حاصل فرمایند.
بازآموزی
علاوه بر دانشجویان، فارغ التحصیلان رشته های مرتبط هم می توانند از آموزشهای عملی این مرکز بهره مند شوند.
مسلماً اولویت با آن دسته از همکارانی است که توسط سازمان نظام دامپزشکی جهت دوره بازآموزی معرفی می شوند.
برای انجام هماهنگی های لازم در این زمینه و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لینک سایت فروشگاه مواد بیولوژیک Bioir

فروشگاه مواد بیولوژیک، ژنومیک و تشخیص مولکولی Bioir ، تامین کننده سوش های انواع باکتری ، مسترمیکس PCR ، بافر TBE ، مواد آزمایشگاهی ، مشاوره در نگارش پایان نامه و مقالات علمی مرتبط با رشته های دامپزشکی ، پزشکی، میکروبیولوژی ، زیست شناسی و سایر رشته های مرتبط با بیولوژی در خدمت دانشجویان و پژوهشگران عزیز می باشد.

فروشگاه مواد بیولوژیک و تشخیص مولکولی Bioir